Jak wiele historii firm marka Nibo Case powstała z własnych potrzeb i poszukiwań.

Każda z nas zna sytuację w której potrzebuje tego jednego kosmetyku, a w tym celu jest zmuszona jest wysypać zawartość całej kosmetyczki na podłogę. Albo ma kilka różnych kosmetyczek, zamiast jednego, zgrabnego, ładnego kompletu. Po długich próbach znalezienia wygodnej i pięknej kosmetyczki postanowiliśmy stworzyć ją sami. Naszym celem było stworzenie produktu, który będzie wyglądał elegancko, niepowtarzalnie, a do tego będzie wygodny w użytkowaniu. Przysłowiową „wisienką na torcie” jest możliwość dodania elementu personalizacji, który odda charakter każdej posiadaczki lub posiadacza. Bliskie naszym sercom jest dobro naszej planety, z tego względu przy wyborze komponentów staraliśmy się wybierać materiały produkowane z jej poszanowaniem. Standard Oeko-tex to nasze minimum. Każdy nasz wyrób jest szyty ręcznie, co sprawia że w każdym produkcie jest odrobina naszego serca. Kultywujemy duchowi slow-fashion!

W taki sposób powstał idealny zestaw 3 kosmetyczek, który posłuży Wam przez lata. Idealne na prezent dla siebie i dla bliskiej osoby.

Uwielbiamy podróżować. Naszą misją jest umilać Wam podróże duże i małe, w taki sposób abyście w każdym miejscu odnaleźli wygodę i komfort.

Dzięki zestawowi Nibo Case stanie się to łatwiejsze. 

Untitled-2

Kładziemy nacisk na

WYGODA

Wygoda i jeszcze raz wygoda.

WYSOKA JAKOŚĆ

Niepowtarzalne materiały wysokiej jakości

PRECYZJA WYKONANIA

Dbałość o każdy detal. Nasze produkty zostaną z Tobą na lata!

DESIGN

Połączenie piękna i bieżących trendów

PERSONALIZACJA

Wyjątkowy produkt dzięki naniesionym haftom

KRÓTKIE SERIE KOLORYSTYCZNE

Część tkanin pojawia się tylko na chwilę

Skompletuj idealny zestaw wyjazdowy dla siebie lub kogoś bliskiego.
Nibo Biggie Case

pomieści prostownicę, suszarkę i inne akcesoria do włosów. Klasyczny kształt, ale otwarcie ułatwiające dostęp.

Nibo Boxy Case

to idealny rozmiar, który zmieści kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji. Kosmetyczka, po otwarciu staje się płaskim, kwadratowym pojemnikiem, w którym bez problemu znajdziemy każdy przedmiot.

Nibo Mini Case

została zaprojektowana z myślą o kosmetykach do makijażu. Jej długość została tak dobrana, aby zmieścił się najdłuższy pędzel czy maskara. Usztywnienie przy zamku

Wszystkie nasze produkty możesz personalizować dodając ozdobne hafty lub inicjały.
Wybierz jedną z naszych serii kolorystycznych, wybierz haft z gotowych propozycji lub zaprojektuj własny. Można dodać również inicjały.

Gotowe! Ciesz się wygodą i designem w każdej podróży.
Potrzebujesz czegoś więcej? Coś innego?